غذا یاب:
میخوام برم   مکان: 
غذا: 
بخورم 
قیمت:از تومان 
تا:

درباره ما

 

راهنمای رستوران ها، فست فودها و کافه های اهواز

 

تا حالا شده تو خونت نشسته باشی، یهو گشنه ات بشه و هوس کنی زنگ بزنی برات غذا بیارن؟! بعد شروع کنی گشتن دنبال منوی رستوران هایی که توی خونتون دارید. آخرشم منوی رستورانی رو که میخوای تو خونتون پیدا نکنی و .... !!


تا حالا شده هوس یه طعم جدید رو داشته باشی ولی ندونی کجا باید بری برای تجربه یک طعم نو . حتی اگه یه جای جدید رو هم بشناسی از کجا معلوم که غذاهاش کیفیت خوبی داشته باشن ؟!


وقتایی که می خوای بیرون مهمونی بگیری چی کار می کنی ؟!
دوست داری یه لیست از تمام جاهایی که برای برگزاری جشنت مناسب هستن داشته باشی ؟!


پاسخ تمام سوالای بالا رو میتونی توی سایت اهوازمنو پیدا کنی ....

 

  اهواز منو AHVAZMENU.IR ، منویی هوشمند به وسعت شهر اهوازه ....

 


 

منوی تمام رستوران ها، فست فودها، کافه ها و آشپزخانه های شهر اهواز را به همراه اطلاعات تکمیلیشان ( و به زودی نظرات و بازخورد کاربران ) می توانید در صفحه اختصاصی آن ها در سایت اهوازمنو (AHVAZMENU.IR) مشاهده فرمایید .

جست و جوهای پیشرفته ای که در صفحه اول سایت قرار گرفته برای کمک به دوستان برای پیدا کردن بهترین گزینه ها و صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان ارزشمند کاربران است که از اهداف اصلی سایت ما می باشد

 

تلاش ما در مجموعه اهوازمنو راهنمایی و هدایت شما به رستوران یا کافه ایست که با معیارهای شما سازگارتر باشد. ما با معرفی کامل و با جزئیات مکان های ثبت شده در سایت امکان انتخابی هوشمندانه تر را برای رستوران گردها و کافه گردها فراهم می آوریم.

شما می توانید از طریق شماره 09165344770 با ما در ارتباط باشید. 

 

درباره تیم اهواز منوراهنمای رستوران های اهواز

 

 

 

تیم سازنده و توسعه دهنده اهواز منو از افراد متخصص بومی در زمینه های IT، طراحی سایت، گرافیک، عکاسی، مارکتینگ و... تشکیل شده است .

 

تیم اهواز منو حداکثر تلاش خود را می کند تا آن چه ارائه می دهد کاری ماندگار و ارزشمند در خور اهواز و مردم عزیز این شهر باشد . 

 

     زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست     

                              هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود  

                    صحنه پیوسته به جاست                           

                           

                                         خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد