غذا یاب:
میخوام برم   مکان: 
غذا: 
بخورم 
قیمت:از تومان 
تا:

مختصری از پروژه اهوازمنو

به عنوان اولین گزارش ویژه سایت تصمیم گرفتیم گزارشی مختصر از پروژه اهوازمنو (AHVAZMENU.IR) را در سایت قرار دهیم. از این پس در این بخش می توانید گزارش های ویژه ای از رستوران ها ، فست فود ها، کافه ها و آشپزخانه ها و مجموعه های مرتبط را مشاهده فرمایید.

با گسترش شهرها و پیشرفت تکنولوژی مساله ای که در کلان شهرهایی مانند اهواز اهمیت پیدا می کند توسعه IT این شهرهاست. به این معنا که همراه با گسترش ابعاد فیزیکی و امکانات شهری، امکانات IT شهر نیز افزایش یابد.
تیم اهوازمنو (AHVAZMENU.IR) با تکیه بر توانایی متخصصان بومی تلاشی را برای توسعه IT شهر اهواز و رفاه هرچه بیشتر همشریان عزیز شروع نموده است که امید است مورد پسند مخاطبان قرار گیرد .
ما در این مجموعه قصد داریم با ایجاد نگرشی حرفه ای و نزدیک کردن مشتریان و رستوران ها به یکدیگر و انتقال دیدگاه هایشان گامی در جهت بهبود این مجموعه در شهر اهواز برداریم.
از طرفی با خدماتی که در سایت ارائه می دهیم باعث کاهش اتلاف زمان و افزایش رفاه مخاطبان محترم سایت بشویم .
در این سایت اولویت را سادگی و محیط کاربری آسان و کاربرپسند قرار داده ایم، همچنین برای راحتی هرچه بیشتر کاربران در بخش راهنمای استفاده از سایت نحوه استفاده از امکانات سایت از قبیل جستجو های پیشرفته را قرار داده ایم. ( بخش راهنما به زودی راه اندازی خواهد شد )

امیدواریم اهوازمنو تبدیل به همراهی همیشگی برای شما کاربران عزیز سایت بشود. در همین راستا از هرگونه پیشنهاد و انتقاد شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

1393/7/6