غذا یاب:
میخوام برم   مکان: 
غذا: 
بخورم 
قیمت:از تومان 
تا:

راه اندازی امکانات جدید و تعاملی

تیم اهواز منو امکانات تعاملی مانند ارسال نظرات، امتیاز دهی به رستورانها و ارسال تصاویر توسط کاربران سایت را به وب سایت افزوده است. امید داریم که این امکانات سهولت استفاده از وب سایت را برای کاربران ما افزایش داده و زمینه نقد و بررسی و اطلاع رسانی بهتر را در سایت ما فراهم کنند.

راهنمای استفاده: 

برای استفاده از امکانات جدید ابتدا باید در وب سایت ثبت نام فرمایید.بدین منظور در سمت چپ ، بالای سایت (آخرین گزینه در منوی کاربری موبایل) روی گزینه ورود کلیک کنید و بعد به بخش ثبت نام بروید:

 

در این قسمت اطلاعات خود را وارد نمایید. پس از تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز برای شما ایمیل خواهد شد.

از این پس شما میتوانید با نام کاربری(ایمیل) و کلمه عبور خود وارد سایت شوید  از امکانات زیر استفاده فرمایید:

رستوران های مورد علاقه و ویرایش اطلاعات کاربری

با کلیک کردن بر روی کلید قلب در هر صفحه اختصاصی ، رستوران به لیست مورد علاقه شما افزوده میشود. لیست رستوران های مورد علاقه شما و سایر تنظیمات کاربری از بخش پروفایل در سمت چپ بالای منو( آخرین گزینه در منوی کاربری موبایل) در دسترس است. همچنین در این بخش شما میتوانید تصویر پروفایل خود در سایت را تغییر دهید.

 

ارسال نظرات 

در صفحه اختصاصی هر رستوران، فست فود یا کافه بخشی برای ارسال نظرات کاربران فراهم شده. نظرات ارسالی پس از تائید توسط مدیریت سایت در سایت تمایش داده خواهند شد. برای دسترسی به این بخش در صفحه اختصاصی رستوران ، در بالای بخش اطلاعات رستوزان کلید نظرات را کلیلک کنید.


امتیاز دهی 

در صفحه اختصاصی هر رستوران، فست فود یا کافه بخشی برای امتیاز دهی در بالای بخش اطلاعات رستوران روی کلید امتیاز دهید کلیک نمایید. در صفحع ظاهر شده شما میتوانید به پارمترهای مختلف هر رستوران امتیاز دهید:

 

 

 

 ارسال تصاویر 

کاربران از طریق این بخش میتوانند تصاویر ثبت شده خود از رستورانها را برای اهواز منو ارسال کنند برای این کار روی کلید ارسال تصویر کلیک نمایید و تصویر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تصویر ارسالی پس از تائید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.

 

 

1394/11/24